Teknoloji

PlayStation’a Özel Oyun Ratchet & Clank: Rift Apart PC’ye Geliyor!

2021 yılında çıkan ve PlayStation 5’in ilk oyunlarından biri olan Ratchet & Clank: Rift Apart, Sony’nin yaptığı açıklamaya göre PC kullanıcıları için açılıyor.

Yeni neslin ilk oyunlarından biri konumundadır.

PlayStation 5 çıkış oyunlarından biri diyebileceğimiz Ratchet & Clank: Rift Apart, Insomniac Games ve Nixxes Software tarafından geliştirildi. Aksiyon ve macera türünü inanılmaz görsel platform öğeleriyle buluşturan bu oyun çok yakında PC tarafına da geliyor.

Sony, PlayStation’a özel oyunları PC tarafına taşımaya devam ediyor.

Artık PlayStation özel oyunlarının yavaş yavaş PC platformlarına gelmeye başlamasıyla birlikte oyuncuların yüzleri de gülmeye başladı. Daha önce Marvel’s Spider-Man, God of War, Horizon Zero Dawn ve Days Gone gibi oyunları PC tarafına getiren PlayStation, bir sonraki oyununun Ratchet & Clank: Rift Apart olacağını duyurdu.

Oyun Steam’de ön siparişe açıldı.

26 Temmuz 2023’te PC kullanıcıları için çıkacak olan Ratchet & Clank: Rift Apart için ön siparişler de başladı. Her zamanki gibi yüksek fiyatla satışa sunulan oyunun ülkemizdeki fiyatı ise şu şekilde: 599,00 TL olarak belirlendi. Oyunun Steam sayfasına giderek ön sipariş verebilirsiniz.

Ratchet & Clank: Rift Apart sistem gereksinimleri ne zaman belli olacak?

Görsel anlamda güçlü bir konumda olan oyunun sistem ihtiyaçları da merak ediliyor. Şu an için PlayStation cephesinden bir açıklama gelmese de yakın gelecekte oyunla ilgili yeni detayları öğrenme şansımız olacak.

haberderebucak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu