Haber

Lapseki Belediyesi tarafından düzenlenen plaj voleybolu turnuvası sona erdi

Lapseki Belediyesi tarafından düzenlenen plaj voleybolu turnuvası sona erdi.

Belediyenin 1996 yılından bu yana düzenlediği turnuvada Lapseki’nin yanı sıra Çanakkale, İstanbul, Tekirdağ, İzmir, Aydın, Balıkesir, Ankara ve Rusya’dan sporcular bayanlar ve erkekler kategorilerinde mücadele etti.

3 gün süren ve 18 erkek, 15 bayan takımın katıldığı turnuvada 66 sporcu ter döktü.

Turnuvada kadın grupları 28, erkek takımları ise toplam 34 maç oynadı.

Kadınlarda Kübra Tanrıkulu ve Medine Korkmaz birinci, Naz Yılancı ve Melis Özkanca ikinci, Sevgili Kılıç ve Fatma Beyaz üçüncü oldu.

Erkeklerde Batuhan Cengiz Atalay ve Tarık Gül birinci, Nuri Şahin ve İbrahim Çadır ikinci, Kirill Shapovalenko ve Aleksandr Matveev üçüncü oldu.

Dereceye giren takımlara ödüllerini Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Aynur Bozkurt, MHP Belediye Meclis Üyesi Derya Doğan, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Namık Ergin ve MHP İlçe Başkanı Hüseyin Doğan verdi.

Başkan Yılmaz törende yaptığı konuşmada, “Plaj voleybolu kurulumuz başta olmak üzere hakemlerimize ve voleybol hocalarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Geçenlerde söylediğimiz gibi bu yıl 23. turnuvamızı yeni kordonda gerçekleştirdik. Allah’a şükür herhangi bir sakatlık sıkıntı yaşamadan keyifli geçti seyircisi bol bir turnuva gerçekleştirdik yeni yerimiz olduğu için ufak tefek eksiklerimiz olabilir onları da gidereceğiz tüm emeği geçenlerimize teşekkür ederim. Plaj voleybolu turnuvamıza katılan sporcu arkadaşlar.” söz konusu.

felahiyehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu