Haber

Dans videosuyla gündeme gelen adaydan bir bomba iddia daha: 20 bin lira teklif ettiler, vurduktan sonra yüzüme bakmadılar.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Vatan Partisi Zonguldak’tan 5. milletvekili adayı oldu. Cem Saygı

“20 BİN LİRA PARA TEKLİF ETTİLER”

ölüm tehditleri aldığını kim söyledi Cem Saygı adaylığını geri çektiğini açıkladı. Yerel bir televizyon kanalına konuk olan Cem Hürmet yeni bir tez hazırladı. Hürmet, kendisine 20 bin TL teklif edildiğini iddia etti. Hürmet, “Ben para istemedim, para teklif ettiler. Önce hayır dedim. Sonra ısrar ettiler. ‘Kabul etmezsen savcılıkla ilgilenirsin’ dediler” dedi. Bana 20 bin lira para teklif etti, ‘Sen çekil, seni mahalle muhtarı yaparız, ben seni yönetim kurulu üyesi yaparım’ dediler. Genel merkezden yalan söylediler, gittim imzaladım sonra kimse bana bakmadı.”

“ÖLÜM TEHDİTLERİ ALDIM”

Öte yandan Cem Hürmet de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda istifa süreciyle ilgili şunları söyledi: “Geçenlerde hakkımda ortaya çıkan dans videosundan sonra Memleket Partisi ve bizzat Muharrem İnce tarafından adaylıktan çekilmek zorunda bırakıldı. .Dün gece genel merkez tarafından arandım tehdit edildim önüne arabayla gelip 5 bin tl teklif ettiler ama ben ölüm tehditleri alana kadar direndim gençlerin önünü böyle mi açıyorsunuz ben Tüm deliller elimde. En kısa sürede sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunacağım.” Danslı görüntüsüyle gündem yaratan Cem Saygı’nın Twitter hesabını da kapattığı görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu