Haber

Almanya’da vatandaşlık kabulünün koşulu olarak İsrail’i destekleme teklifi

İsrail’in kendi halkına karşı işlediği insanlık suçu devam ediyor.

7 Ekim’den bu yana binlerce Müslüman sistematik olarak katledildi.

Batılı hükümetler zalim İsrail’e askeri ve mali desteklerini açıklarken, İslam dünyası Filistin’in yanında yer aldı.

Almanya’da Filistin’e destek protestoları

Bu bağlamda özellikle Müslüman toplumun bulunduğu ülkelerde şiddet eylemleri düzenlendi.

Filistinlilere destek vermek ve savaşı durdurmak amacıyla düzenlenen gösterilere polis engel olmaya çalışınca ülkenin her yeri savaş alanına döndü.

“Vatandaş olmak isteyen İsrail’in varlığını kabul etmelidir”

Bu bağlamda Bavyera Başbakan Yardımcısı ve Özgür Seçmen Partisi Genel Başkanı Hubert Aiwanger, Almanya’nın ünlü radyo kanallarından Deutschlandfunk’a özel açıklamalarda bulundu.

Aywanger, “Almanya’daki göçmenlerin vatandaşlığa kabul testinde İsrail’in varlığını kabul ettiklerini beyan etmeleri gerekiyor. Almanya’da İsrail karşıtlığına yer yok.”dedi.

“Ülkemizdeki yanlış göç politikalarının saçmalığını görüyorsunuz”

Bavyera Başbakan Yardımcısı ve Özgür Seçmen Partisi Başkanı Hubert Aiwanger, Almanya’daki Müslüman nüfusu hedef alarak geçmiş göç politikalarını şu sözlerle eleştirdi:

İsrail’e aykırı gösteriler yapan, polise saldıran, şiddet eğilimi olan göçmenleri Almanya’ya kabul etmemeliyiz. Hamas’ı destekleyen göçmenleri Almanya’ya kabul etmemeliyiz. Yanlış göç politikaları nedeniyle ülkemizdeki saçmalığı görüyorsunuz. Almanya’da Filistin lehine çok sayıda gösteri düzenlendi. Gelecekte Almanya’daki göçmenlerin Alman vatandaşlık sınavında İsrail’in varlığını kabul ettiklerini beyan etmeleri gerekecek. Almanya’da İsrail anormalliğine yer yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu